top of page

Mimari tasarımların 3d görselleştirme işini ve istege göre tamamen tasarim işini de yapiyorum. Kendim İç mimarım 6 yıldır bu işi yapiyorum.

Kocaeli üniversitesi Mimarlık ve Tasarım fakültesi İç mimarlık bölümünden mezunum. 2016 yilindan ufak bir ev tadilat projesinde , ve restoran terası projesinde yer aldım. Daha sonra 2.5 yıl boyunca Mutfak banyo Gardolap Vestiyer vs gibi ev ve ofis mobilyalarin tasarimi yapan ofiste çalıştım. 2019 şubat ayinda ise İl bazında bilinen Buket mobilyada çalışmaya başladım (bu firmadan mobilyaların ve aksesuarların 3d modellerini yapmaktım. Ve daha sonra müşterilerin evine uygun oda dizayniyla beraber müşteriye sunuyordum ), ve 5 ay sonra Dağıstanlı firmanın sahibi Olan Ömer Ardıç (kendisi mimar mühendis) ile ara ara boş zamanlarımda çalışmaya başladık. 2020 yılıTemmuz ayinda Buket Mobilyadan ayrıldım. Daha sonra 2021 şubata kadar, tamamen uzaktan çalışmaya başladım. Bu zaman diliminde Ömer A. ile Hyundai Assan , Nuh Çimento , Doğuş Holding gibi firmalara beraber iş yaptık. 2021 şubat ayında Prefabrik konteyner firması olan Almanyadaki ismiyle " Baumod " Türkiyedeki ismiyle "World Seven Prefabrik " ile çalışmaya başladım . Bu firmada konteynerlerin 3 boyutlu ve teknik çizimlerinden sorumluydum. 
Bu firmadan 2021 Temmuz ayinda ayrildim. Daha sonra şimdiki Çalıştiğim firmaya başladım , bu firma da ayni Prefabrik konteyner satişıyla ilgili.

İletişim için: muhammet121995@gmail.com

bottom of page