Ücretsiz üyelik açabileceğiniz LBRY uygulaması ile hem bize destek olabilir, hem de podcastleri/videoları 1 gün önceden görebilirsiniz.

ARTIK UYGULAMA İNDİRMEYE GEREK KALMADI. DİREKT İNTERNET ÜZERİNDEN HESAP AÇARAK YOUTUBE GİBİ SEYREDEBİLİYORSUNUZ.

     * Önce LBRY.COM sitesine girip üyelik açıyoruz. 

     * Orada @efeaydal isimli kullanıcıyı aratıyoruz, ve abone oluyoruz.

     * Bu kanalıma videoların normalden 1 gün önce yüklendiğini göreceksiniz.

     * Seyretmek istediğiniz video "5 LBC" olarak ücretli gözükecek. Bu ücret normal parayla alınan bir şey değil. Uygulamada "Rewards" kısmına girince size baştan biraz LBC verdiklerini göreceksiniz. Ayrıca video seyretme, üye olma, tavsiye etme gibi aktivitelerinizle size sürekli olarak LBC verilecek. Bunları da önceden seyretmek istediğiniz videolarımı açmak için harcayabileceksiniz. Ayrıca videomun altındaki Tip bölümünden de yine istediğiniz kadar LBC yollayabileceksiniz. Böylece hangi tür videolar en çok seviliyor onu anlama şansım da olacak.

     * Videoları 1 gün önceden görmek için

     * "Garip Yeşilçam filmleri" seyredip yorumlama serimizi YT görüntü kullanmada sorun yarattığı için sadece buraya yükleyebiliyoruz.

     * Bu kanalda Youtube'un yaptığı gibi "uygunsuz içerik" işaretlemek yok. O yüzden eğer bu kanal popüler olursa daha önce Youtube'un demonetize yapacağını bildiğim 18+ konulara da girebilicez (seri katiller, ilginç ölümler vs)

     * Bu kanal yeterince popülerlik kazanırsa yeni editör de alabileceğim için sevilen videoların sayısı artacak ve bazı konuları podcast yerine görüntülü video halinde sunabileceğiz.

     * En önemlisi, destek olmak isteyen ama şimdiye kadar kartı ya da durumu olmayan arkadaşlara destek olma şansı olmuş oldu.

Siteden bana mesaj geldi. Bazı arkadaşlar daha çok Reward almak için birden fazla hesap açıyormuş. Bu tür ufak hesaplara gerek yok arkadaşlar. Adamlar zaten IP'den görüp anlıyor.