top of page

     Ücretsiz üyelik açabileceğiniz LBRY/Odysee hesabı ile hem bize destek olabilir, hem de podcastleri/videoları 1 gün önceden görebilirsiniz.

Onay alamayan arkadaşlar merak etmesin. Yetkililerle konuştum. Onay alamasanız bile sitede aktif olduğunuz sürece seyircilerime manuel olarak onay verilecek.

Çoğu arkadaş telefon uygulamasıyla sorun yaşamış. Odysee.com'dan (LBRY'nin yeni adı) direkt browserdan girince çalışıyor. Zaten çalışmasa paylaşım yapmazdım her gün. PC'den girmek daha temiz.

     * Önce LBRY.TV sitesine girip üyelik açıyoruz (Artık ODYSEE olarak gözüküyor kafanız karışmasın sadece ismi değişti). 

     * Orada @efeaydal isimli kullanıcıyı aratıyoruz, ve abone oluyoruz.

     * Bu kanalıma videoların normalden 1 gün önce yüklendiğini göreceksiniz.

     * Seyretmek istediğiniz video "0,25 LBC", "1 LBC" gibi ücretli gözükecek. Bu ücret normal parayla alınan bir şey değil. Uygulamada "Rewards" kısmına girince size baştan biraz LBC verdiklerini göreceksiniz. Ayrıca video seyretme, üye olma, tavsiye etme gibi aktivitelerinizle size sürekli olarak LBC verilecek. Bunları da önceden seyretmek istediğiniz videolarımı açmak için harcayabileceksiniz. Ayrıca videomun altındaki Tip bölümünden de yine istediğiniz kadar LBC yollayabileceksiniz. Böylece hangi tür videolar en çok seviliyor onu anlama şansım da olacak.

     * Videoları 1 gün önceden görmek için

     * Bazı videolar telif sıkıntısından dolayı (müzik, filmlerden görüntü vs) sadece LBRY/Odysee'de olacak.

     * Bu kanalda Youtube'un yaptığı gibi "uygunsuz içerik" işaretlemek yok. O yüzden eğer bu kanal popüler olursa daha önce Youtube'un demonetize yapacağını bildiğim 18+ konulara da girebilicez (seri katiller, ilginç ölümler vs)

     * Bu kanal yeterince popülerlik kazanırsa yeni editör de alabileceğim için sevilen videoların sayısı artacak ve bazı konuları podcast yerine görüntülü video halinde sunabileceğiz.

     * En önemlisi, destek olmak isteyen ama şimdiye kadar kartı ya da durumu olmayan arkadaşlara destek olma şansı olmuş oldu.

bottom of page