top of page

PROJELERİMİZE SPONSORLUK

     Merhaba arkadşlar. Astronomi 4'ü de tamamladık. Sırada son hızla konusu ve gerçek adı gizli olan Kırmızı Hap 5 üzerinde çalışıyoruz. Konuyu genişlettim ve uzun metraj film yapmaya karar verdim. Oyuncu bulacak tiyatro ekibimiz var, mekan ayarlayacak arkadaşlarımız var. İlk uzun metrajımızı çekmek için sanırım hazırız.

     Önce film için bir zaman çizelgesi hazırladım, çünkü paralel giden üç hikaye var, ve flashback'ler de mevcut. Bunu en az kafa karıştıracak şekilde tretmana döktüm. Şimdi de genişletip senaryolaştırıyorum. Bir yandan da ekipman ve proplarla ilgileniyorum. Kısacası harıl harıl stüdyo inşa ediyoruz. Bu konuda filmimize sponsor olabilirsiniz:

     - Patreon sponsorları sayesinde film için olmazsa olmaz bir cihaz olan DJI Ronin'i aldım. Bunu kullanabilmek için ve filmin diğer sahneleri için alan monitörü almam gerekiyor.

     Örnek: https://www.aputure.com/products/vs-5x-1

     - Monopod, profesyonel LED ışık gibi ekipmanlar alınacak.

    - Atölyede de film için Arduinoyla çalışan 360 derece dönen kamera motoru  ve bazı sahneler için yağmur makinası yapmak istiyorum.

     Sponsor ve ana sponsorlar filmin sonunda "Film Ana Sponsorları" ve "Film Sponsorları" olarak yazılacak. Film sinemaya verilecek mi, ya da herhangi bir dijital platformda satılacak mı bilmiyorum. DVD olarak basma şansımız da olacak. Tabi en sonunda Youtube üzerinden herkese ulaştırılacak. Planımız bu.

     Bu projeye sponsor olmak için conmech81@gmail.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

bottom of page