top of page

NELER YAPIYORUM

           Selam. Merak eden arkadaşlar için size şu anki ve ilerki projelerimden bahsedeyim.

 

            * İlk uzun metraj filmimizi çekmek için çalışmalara başladık.  Kırmızı Hap 5'in konusunu genişleterek uzun metraj film yapmaya karar verdim.           

            * Kitabım şu an satışta. Bazı şehirlere imza günlerine gidiyorum.            

            * Yeni kamerayı tam randımanla kullanabilmek için bilgisayar topluyorum. Bittikten sonra da çoğu sahnede gerekecek olan DJI Ronin kamera stabilizer almayı planlıyorum.

              * Vimeo Plus hesabı aldım (en iyileri daha tepede olduğu bir sıralama sayesinde kaçırdığınız iyi videoları da görme şansınız olacak. Bizi takibe yeni başlayanlar da en iyi çalışmalarımızı bir arada görme şansı bulacak).

 

            * Astronomi 4 bittiği için ufak bazı projelerimi temizledikten sonra Kırmızı Hap 5'i yazmaya başlayacağım. Bu sefer konuyu ve konsepti video yüklenene kadar söylemeyeceğim. Sponsor olmak isteyenlere bile.

 

            * Atölyeye devam ediyoruz. Robotun hareketli parçalarını yapmanın yanında, Kırmızı Hap 5 gibi gelecek yapımlar için motorlu kamera oynatıcı ve benzeri gereçler yapıyoruz.

 

            * “Efsane AMIGA Oyunları” serisinden 1 bölüm daha yükledim. 3 bölüm daha var. 

 

            * SCP serisini ben de seviyorum ama yenilere vakit kalır mı bilmiyorum.

           * Hikayelerimi de siteye eklemek istiyorum ama yazılı yerine en baştan Creepypasta formatında sesli olarak teker teker kaydedip yükleyeceğim. Ses kayıt cihazım yokken kaydettiklerim vardı ama kalitesi kötüydü.

 

            * Patreon üyelerimiz sağolsun, podcastlere aralıksız devam edilecek. Daha kaliteli ve derli toplu olması için podcast arşivimize Patreon ve Hulkshare’dan erişilebilecek. Son bölüm internet sitemizde yer alacak.

bottom of page