YENİ PODCAST – “Film Köşesi 10 – Hayvan Gibi Kore Filmi”

      YENİ: Bir sonraki haftanın yayınına önceden ulaşma imkanı geri geldi. Bu haftanın yayınına ek olarak öteki haftanınkini erkenden seyretmek/dinlemek istiyorsanız aşağıdaki mobil ödeme butonundan alabilirsiniz. (Patreon üyeleri için buna gerek yok)

       Merhaba arkadaşlar. Son eklenen videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz. Destek olup ekstralara sahip olmak için ayrıntılı bilgi videonun altında.

        Adblocker’ı sadece benim videolar için kapatmak zor geliyorsa, benim herhangi bir videom açıkken Adblocker tuşuna basıp çıkan menüden “Bu kanal için reklamlara izin ver” seçeneğini seçerek sadece benim kanalda reklamların açılmasını sağlayabilirsiniz. 

      Patreon’dan en fazla destek olanların isimleri sayfa altında “Sponsorlar” ve “Destek olanlar” olarak yazılacak. Liste yaklaşık olarak ayın 10’undan 10’una değişir (10 Aralık, 10 Ocak vs)

 

 

MOBİLDEN DESTEK OLMAK + GELECEK HAFTANIN PODCASTİNİ

( Film Köşesi 11 – “Kandırılmış Turkish Hollywood Filmi” – Filmler: New York’ta Beş Minare, The Void, Zatoichi Monogatari, Atroz, Anime Köşesi, Kısa Film Köşesi) ERKENDEN DİNLEMEK İÇİN:

mobile

PATREON’DAN DESTEK OLMAK İÇİN: http://www.patreon.com/efeaydal

MOBİLDEN GİZLİ VİDEOYU NASIL ALACAĞIM:

* Yukarıdaki mobil butonuna tıklıyorsunuz.
* Gelen ekrana cep numaranızı girip “1 item – 1TRY” (ya da “2 item – 2,5TRY) seçeneğini seçiyorsunuz.
* Cebinize gelen mesajı EVET diye yanıtlıyorsunuz.
* İşlem tamamlanınca CEP NUMARANIZI İLK GİRDİĞİNİZ EKRANDA “Bitir” tuşu çıkıyor. Ona bastığınızda videonun linkine yönleniyorsunuz. (size gelen SMS’teki linkten girmiyorsunuz)
* Cepteki kontörünüzden 1TL (+ bazı arkadaşlarda 40 ya da 50 kuruş SMS parası) düşüyor. Faturalılarda da faturaya ekleniyor.

* TEKRAR ANLATIYORUM: Cebinize SMS olarak gelen link’in bizimle alakası yok. Sizin açacağınız link o değil. Telefon numaranızı yazdığınız ekranı kapatmayın. Cebinize SMS gelince EVET diye onaylayın. Bunu yaptıktan birkaç saniye sonra telefon numaranızı yazmış olduğunuz ekranda “Bitir” tuşu çıkıyor, ona basınca bağlantıya yönlendiriliyorsunuz. Daha basit nasıl anlatırım bilmiyorum. Hala insanlar aracı firmaya şikayet bildiriyor “cebime gelen link açılmadı” diye.

* “Opera” kullanıcıları bazen sorun yaşayabiliyormuş. Sorun yaşarsanız Chrome’dan deneyin.

BU KADAR VİDEOCUNUN İÇİNDE NEDEN SADECE SENİN GİBİ BİRKAÇ KİŞİDE MADDİ DESTEK SEÇENEĞİ VAR?

Olay şu, hitap ettiğim kesim sayı olarak az ama kaliteli işten anlayan kesim. Beni ilgilendirenler bu arkadaşlar. Maalesef şimdilik tıklamadan ya da marka sponsorluğundan para kazanacak kadar popüler olabilmek için çıtır hatun, Gamer, slime’cı falan olmak gerekiyor. Bunu demem onları kötülediğimden değil, Türk Youtube seyircisinin çoğunluğunun abazan ve çocuk (ve abazan çocuk) olduğu gerçeği. O yüzden bu işi tam zamanlı yapabilmem, ekipman ve dekora harcama yapabilmem tamamen seyircinin maddi desteğine bağlı. İleride bu durum değişirse ben de herkes gibi sadece Youtube’dan yayın yaparım.

MAYIS SPONSORLARI

Abdullah Özdemir

Kıvanç Gülbaş

Bilalettin

www.bilim.in

Casval Zum Deikun

Kaybeden Adam @ UK

Sancar Bek Okurman

 

MAYIS’TA DESTEK OLANLAR

Saksafonist Lejyoner

Tan Küçükhas

Faruk

Gökhan Tenim

Emrah

Uzman Çavuş

penguen

progressivebird

Vahit Buğra Yeşilkaynak

Emre Korkmaz

Süleyman Çiğdem

DİĞER MART ÜYELERİ

Anıl Üretürk

AytuG(ci)

Doğukan Şahin

Ulaş Kart

Ziya Tura

Fatih Çetin

Vahdet Keskin

Kerem Deniz Şenyurt

James Onur Benli

Tolga Bozkurt

Bahadır Koçer

Kürşad Akşener

Çağıl Ergene

Murat Okurlar

Samet Örcün

Selim Sezer