YENİ PODCAST – “EN SEVDİĞİM 10 KOMEDİ FİLMİ (feat. Sürpriz)”

      YENİ: Bir sonraki haftanın yayınına önceden ulaşma imkanı geri geldi. Bu haftanın yayınına ek olarak öteki haftanınkini erkenden seyretmek/dinlemek istiyorsanız aşağıdaki mobil ödeme butonundan alabilirsiniz. (Patreon üyeleri için buna gerek yok)

       Merhaba arkadaşlar. Son eklenen videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz. Destek olup ekstralara sahip olmak için ayrıntılı bilgi videonun altında.

        Ayrıca hiçbir şey olmasa bile adblocker’ı kapatıp seyrederek (ve paylaşarak) bile destek olabilirsiniz. Benim için çok fark ediyor.

      Patreon’dan en fazla destek olanların isimleri sayfa altında “Sponsorlar” ve “Destek olanlar” olarak yazılacak. Liste yaklaşık olarak ayın 10’undan 10’una değişir (10 Aralık – 10 Ocak vs)

 

 

 

MOBİLDEN DESTEK OLMAK + GELECEK HAFTANIN PODCASTİNİ (GERÇEK HAYATTA SUICIDE SQUAD) ERKENDEN DİNLEMEK İÇİN:

mobile

PATREON’DAN DESTEK OLMAK İÇİN: http://www.patreon.com/efeaydal

MOBİLDEN GİZLİ VİDEOYU NASIL ALACAĞIM:

* Yukarıdaki mobil butonuna tıklıyorsunuz.
* Gelen ekrana cep numaranızı girip “1 item – 1TRY” (ya da “2 item – 2,5TRY) seçeneğini seçiyorsunuz.
* Cebinize gelen mesajı EVET diye yanıtlıyorsunuz.
* İşlem tamamlanınca CEP NUMARANIZI İLK GİRDİĞİNİZ EKRANDA “Bitir” tuşu çıkıyor. Ona bastığınızda videonun linkine yönleniyorsunuz. (size gelen SMS’teki linkten girmiyorsunuz)
* Cepteki kontörünüzden 1TL (+ bazı arkadaşlarda 40 ya da 50 kuruş SMS parası) düşüyor. Faturalılarda da faturaya ekleniyor.

* TEKRAR ANLATIYORUM: Cebinize SMS olarak gelen link’in bizimle alakası yok. Sizin açacağınız link o değil. Telefon numaranızı yazdığınız ekranı kapatmayın. Cebinize SMS gelince EVET diye onaylayın. Bunu yaptıktan birkaç saniye sonra telefon numaranızı yazmış olduğunuz ekranda “Bitir” tuşu çıkıyor, ona basınca bağlantıya yönlendiriliyorsunuz. Daha basit nasıl anlatırım bilmiyorum. Hala insanlar aracı firmaya şikayet bildiriyor “cebime gelen link açılmadı” diye.

* “Opera” kullanıcıları bazen sorun yaşayabiliyormuş. Sorun yaşarsanız Chrome’dan deneyin.

BU KADAR VİDEOCUNUN İÇİNDE NEDEN SADECE SENİN GİBİ BİRKAÇ KİŞİDE MADDİ DESTEK SEÇENEĞİ VAR?

Olay şu, hitap ettiğim kesim sayı olarak az ama kaliteli işten anlayan kesim. Beni ilgilendirenler bu arkadaşlar. Maalesef şimdilik tıklamadan ya da marka sponsorluğundan para kazanacak kadar popüler olabilmek için çıtır hatun, Gamer, slime’cı falan olmak gerekiyor. Bunu demem onları kötülediğimden değil, Türk Youtube seyircisinin çoğunluğunun abazan ve çocuk (ve abazan çocuk) olduğu gerçeği. O yüzden bu işi tam zamanlı yapabilmem, ekipman ve dekora harcama yapabilmem tamamen seyircinin maddi desteğine bağlı. İleride bu durum değişirse ben de herkes gibi sadece Youtube’dan yayın yaparım.

OCAK AYI ANA SPONSORU

A. BEŞİR KURTULMUŞ

 

 

OCAK SPONSORLARI

Casval Zum Deikun
Erdoğan Şen
Kıvanç Gülbaş
Kaybeden Adam
anosmi.com – sıra dışı bir parfüm blogu
Sancar Bek Okurman

 

OCAK’TA DESTEK OLANLAR

Fatih Yolcu
progressivebird
Vahit Buğra Yeşilkaynak
Ahmet
Emre Korkmaz
Süleyman Çiğdem
Gorkem Ozbayar

DİĞER ARALIK ÜYELERİ

Anıl Üretürk
Berker
Mr. Feynman
James Onur Benli
Çağıl Ergene
Can Erdeger
Murat Okurlar
Samet Örcün
Murat Yeşilyurt
Selim Sezer
Ozan Gençedil