GİZSİZ EFECAST

     Merhaba arkadaşlar. Mobil ödeme sistemi aktif hale geldi. Artık Patreon’dan üye olmadan da podcastleri önceden dinleyebileceksiniz. Gizsiz efecast indirmek: 1TL (daha fazla destek olmak isteyen 2,5 lirayı seçebilir. Onay alamadığım için Gizli video sistemini oturtamadım maalesef. Yine de arada buraya beleş gizli video yüklerim.) Kart ya da üyeliğe gerek yok.

GİZLİ VİDEO NE? Normalde 2,5lira verenlere podcaste ek olarak gelecek çekimlerimizden bir ham görüntü paylaşacaktım. O sisteme onay gelmediği için burada beleş paylaşıyorum.

 

 

PODCASTİ NASIL ALACAĞIM?

* Aşağıdaki mobil butonuna tıklıyorsunuz.
* Gelen ekrana cep numaranızı girip “1 item – 1TRY” (ya da “2 item – 2,5TRY) seçeneğini seçiyorsunuz. (Bu hafta ikisi de aynı çünkü gizli video herkese açık)
* Cebinize gelen mesajı EVET diye yanıtlıyorsunuz.
* İşlem tamamlanınca CEP NUMARANIZI YAZDIĞINIZ EKRANDA “Bitir” tuşu çıkıyor. Ona bastığınızda podcast’in linkine yönleniyorsunuz. (size gelen SMS’teki linkten girmiyorsunuz)
* Cepteki kontörünüzden 1TL (+ bazı arkadaşlarda 40 ya da 50 kuruş SMS parası) düşüyor. Faturalılarda da faturaya ekleniyor.

* TEKRAR ANLATIYORUM: Cebinize SMS olarak gelen link’in bizimle alakası yok. Sizin açacağınız link o değil. Telefon numaranızı yazdığınız ekranı kapatmayın. Cebinize SMS gelince EVET diye onaylayın. Bunu yaptıktan birkaç saniye sonra telefon numaranızı yazmış olduğunuz ekranda “Bitir” tuşu çıkıyor, ona basınca bağlantıya yönlendiriliyorsunuz. Daha basit nasıl anlatırım bilmiyorum. Hala insanlar aracı firmaya şikayet bildiriyor “cebime gelen link açılmadı” diye.

* “Opera” kullanıcıları bazen sorun yaşayabiliyormuş. Sorun yaşarsanız Chrome’dan deneyin.

 

 

mobileGİZSİZ EFECAST 45

 

ESKİ GİZSİZ EFECASTLERİ DİNLEMEK İÇİN:

 hulkshare banner

 

 

SIK SORULAN SORULAR:

 

 MOBİL ÖDEMEDEN EKSTRA SMS PARASI (40-50 kuruş) KESİLİYOR MU?

Satın alma işlemini birçok kişiye denettik, bazılarında kesiyor bazılarında kesmiyor.

 

PODCASTLERİ 1 HAFTA SONRA ÜCRETSİZ DİNLEYEBİLECEKSEM NEDEN SATIN ALAYIM Kİ?

     Zamanında nasıl Paypal bağışları ekipman toplamamı sağladıysa, Patreon bu işi full time yapmamı sağladıysa, eğer podcastlerimizi beğenerek takip eden herkes mobilden satın alsa, yine çağ atlarız. Şu an üzerinde çalıştığım ve ilerde yapmak istediğim hemen her proje (Robot filmi, astronomi serisi, kırmızı hap, kısa filmler, hatta podcastler) hız ve kalite bakımından çok daha iyi bir seviyeye çıkar (çünkü çok daha profesyonel dekor, kostüm, animasyon, mekan kullanma şansımız olur). Yine podcastlerde birlikte yayın yapmak istediğim kişilerle podcast – sohbet videoları yapabiliriz. Daha çok ülke/şehirde gezi videosu çekebilirim. Hatta İzmir dışında Ankara İstanbul Antalya gibi yerlerde daha fazla buluşma yapabilirim. Kısacası “her şey para” noktasına geldik. Bu sistemin ilgi göreceğini ve kaderimizi değiştireceğini umuyorum. Ödemeler bana 6 ayda ulaştığı için bu gelişme yavaş yavaş olacak ama mücadelemize her türlü devam edeceğiz. Ben ülkeme klik avcılığı, viral reklam (video sonuna marka sponsorluğu almaya karşı değilim ama o da Türkiye’de pek yok. Hele ki bana hiç vermezler) ya da başkalarının yazdıklarını parayla çekmek için gelmedim . Faydalı işler yapmak için geldim. Ne olursa olsun bunu yapacağım.