SAM AMCA VİDEOSU İÇİN SPONSORLUK:

Merhaba arkadaşlar, Sam Amca videomuzun bitmesine az kaldı. Masraflara destek olmak isteyenler için sponsorluk açtım. Şubat’ın ortalarına doğru biteceğini tahmin ediyorum. Dili İngilizce, altyazıları Türkçe olacak. Yabancıların batı medyası tarafından nasıl kandırıldığını, Ermeni soykırımı iddialarının nasıl kullanılmak istendiği, batının nasıl kendini iyiler olarak göstererek suni bahaneler yaratıp ortadoğuyu işgal ettiği, azınlıkları provoke edip kargaşaya zemin hazırladığı gibi konuları ele alacak. Sponsor olan arkadaşların hem videonun sonunda isimleri “sponsorlar” ya da “destek olanlar” kısmında gözükecek, hem de kendilerine bazı ekstralar yollanacak (aşağıda yazdım). Bu video için Ekim ayından beri uğraşıyoruz. 

 

Sponsorlukla ilgili bazı noktalar şunlar:

* Her zamanki gibi Patreon’a üye olan arkadaşların en yüksek olanları “sponsorlar” ve “destek olanlar” kısmında gözükecek. Mesaj atarsanız size de aynı ekstraları yollarım.

* Patreon’dan üye olmayıp sadece bu videonun masraflarına yardımcı olup sponsor olarak yazılmak isteyenler conmech81@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilir.

* “İsim yazılması önemli değil, kartım yok maksat az da olsa çorbada tuzum olsun” diyorsanız cepten kontör düşme yöntemiyle 1 ya da 2,5 TL seçeneğini seçerek buradan destek olabilirsiniz: Cepten Destek

* Yine “sponsor olarak yazılmak önemli değil” diyenler el işi sayfamızdan kendi yaptığımız el işi ürünlerini alarak destek olabilir: emeksensin.com/conmech

 

* “Çok zenginim para sıkıntım yok” diyenler için 500TL ve üzeri verecek varsa sitesinin/firmasının adı/logosu videonun başında 3-4 saniye yayınlanacak (Örnek: “ahmet.com’un katkılarıyla”)

* Vereceğim ekstralar:

Facebook’unuz varsa, destek olanlar destek oldukları kadar hafta boyunca (örn: 20TL=20 hafta) haftalık podcast/videoları 1 hafta önceden Facebook hesabına mesaj olarak alacak.

Videoda kullanılan illüstrasyonların jpg versiyonları.

Video için yazmış olduğum tüm notların ve metinlerin jpg versiyonları.

Videonun tester seyircisi olacaksınız. Yani video bittiğinde (ya da bitmeye yakın olduğunda) ilk versiyonu gizli modda size yollayacağım ve video ile ilgili yorumlarınızı alacağım.

Bunları video yüklendikten hemen sonra yollamayı düşünüyorum. Destek olanlardan olduğunuz halde hala yollamadıysam lütfen bana mesaj atın.

* Bu arada her zamanki gibi, daha ufak ama düzenli destek vereyim (ayrıca haftalık podcast/videoları herkesten 1 hafta önce dinleyeyim) diyorsanız: patreon.com/efeaydal