Adını gizli tutarak destek olmak isteyen arkadaşlar kendi üretimimiz olan el işi hediyelik eşyalardan alabilir (özetle eşim yapıyor ben satıyorum). Bazı ürünlerin fiyatı garip gelebilir (daha küçük bir ürünün daha pahalı olması gibi), bunun sebebi boyuttan ziyade verilen el emeğine göre fiyat düzenlemesi yaptık.

Emeksensin sayfamız burada:

 emeksensin banner e2

 

     

     Düzenli ürün alacak arkadaşların buradan üyelik açması çok daha pratik olacaktır. Aracı olduğu için de daha güvenli. Üyelik açmak hızlı, ondan sonra hiç mesajlaşmaya gerek kalmadan direkt kredi kartıyla oradan ürünü alabilirsiniz.

     Kredi kartınız yoksa almak istediğiniz ürünü conmech@yahoo.com adresine yazabilirsiniz (linkini yollarsanız daha kolay olur). İletişime geçtikten sonra bu IBAN numarasına para yollayıp bana adresinizi yazın:

     Alıcı: Efe Aydal

     Banka: Ziraat

     IBAN: TR590001000712481544245005

     İzmir’de oturanlara IBAN’i karıştırmadan elden verebilirim.

     Not: Kargoyu alırken 9-11 tl arası bir kargo ücreti veriyosunuz (2 kiloyu geçmediği sürece, sonra biraz daha artıyor). O yüzden tek tek yerine birden fazla ürün alırsanız sizin için daha ekonomik olur (çünkü 1 kiloya kadar sabit fiyat alıyorlar). Tabi İzmir’e gelip elden alacaklar için böyle bir ücret yok.